
Home Apeldoorn 112 Grote houten bungalow volledig uitgebrand op vakantiepark Klein Zwitserland in Klarenbeek
112
Door Persbureau de Breij op 01 jul 2026

Foto: Armin De Breij

Foto: Armin De Breij

Foto: Armin De Breij
Bij aankomst van de brandweer sloegen de vlammen metershoog uit de volledig houten bungalow. Vanwege de hevigheid van de brand en de constructie van het gebouw werd besloten de bungalow gecontroleerd volledig te laten uitbranden. De inzet van de brandweer was er vervolgens op gericht om overslag naar omliggende bebouwing te voorkomen.
Netbeheerder Liander is ter plaatse gekomen om de gastoevoer af te sluiten. De brandweer zal naar verwachting nog geruime tijd bezig zijn met het nablussen van de resten van de bungalow.
Op het moment dat de brand uitbrak was niemand in de bungalow aanwezig. Er zijn dan ook geen gewonden gevallen.
De politie stelt samen met de brandweer een onderzoek in naar de oorzaak van de brand. Over hoe de brand is ontstaan, is op dit moment nog niets bekend.
Deel dit bericht :
07/06
Ervaren uitvaartverzorger Hans Bleijerveld aangesloten bij Branderhorst Uitvaartzorg
01/06
Waar moet je op letten voordat je een thuisbatterij koopt?
16/05
Slimme combinatie van fysio en laser helpt patiënten sneller herstellen
15/05
Kookdemonstratie laat veelzijdigheid van de stoomoven zien
