Stedendriehoek
BUSSLOO – Het Thuis Bij Snelle Festival is uitverkocht. Het festival raakte binnen een dag na de start van de kaartverkoop helemaal uitverkocht. Het festival van Snelle op zaterdag 5 juni 2027 heeft komend jaar onder meer Guus Meeuwis, Kraantje Pappie, Miss Montreal, Russo, FeestDJRuud, Poke en Ammar te gast op de podia van recreatiegebied Bussloo, nabij Deventer. Snelle sluit zelf het festival af met een ‘Snelle & Friends’ show waarin hij verschillende gasten uitnodigt. Er worden 20.000 bezoekers verwacht op het festival. Fans die misgegrepen hebben kunnen zich inschrijven op een wachtlijst via www.thuisbijsnelle.nl.
Deze week maakte Snelle via zijn socials het programma bekend waarna gisteren de kaartverkoop van start ging.
“Wow, dit is echt weer ongelofelijk. Alle kaarten voor m’n festival in één dag verkocht. Te gek dat zó veel mensen zo enthousiast zijn over ons feestje. We gaan er een geweldige tweede editie van Thuis Bij Snelle van maken” vertelt Snelle.
Het ‘Thuis Bij Snelle FESTIVAL’ is een eendaags festival op recreatieterrein Bussloo, nabij Deventer, wat vanzelfsprekend door Snelle zelf wordt samengesteld. Naast bekende artiesten en nieuw talent op één van de drie podia, is er voldoende ruimte om te dansen en kennis te maken op culinair gebied met Snelle’s favoriete restaurants uit de regio die op het festival worden uitgenodigd. Het festival raakte zowel vorig jaar als dit jaar binnen een dag uitverkocht met 20.000 bezoekers.
============
Zaterdag 5 juni 2027Recreatiegebied Bussloo
Met o.a. Snelle & Friends, Guus Meeuwis, Kraantje Pappie, Miss Montreal, Russo, FeestDJRuud, Poke, Ammar.
Er is een wachtlijst geopend op www.thuisbijsnelle.nl voor fans die hebben misgegrepen. Later in het jaar worden nog meer namen voor het festival aangekondigd.
Voor meer informatie neem contact op met:
Agents After All
Arjan de Mooij
(e) arjan@agentsafterall.nl
(t) 020 521 00 10
(w) www.agentsafterall.nl