Entertainment

Nog twee weken tot het Beethoven Festival

Nog maar twee weken en dan barst het Beethoven Festival weer los in Zutphen! Achter de schermen zijn we druk bezig om er een prachtig festivalweekend van te maken. Een leuke primeur dit jaar is onze radioreclame op NPO Radio 4 — misschien heb je hem al voorbij horen komen?

We doen er alles aan om het festival zo breed mogelijk onder de aandacht te brengen. Help je mee? Stuur deze nieuwsbrief gerust door naar vrienden, familie of andere liefhebbers van muziek en cultuur.

In deze nieuwsbrief vind je de laatste updates over het programma. Naast de concerten zijn er ook diverse activiteiten in de binnenstad. Zo speelt op zaterdag het Symfonisch Blaasorkest Gaanderen op de Markt, treedt Het Linnaeus Trio op in het Waterkwartier en zijn er nog verschillende verrassingsactiviteiten te beleven. Het complete programma vind je op de festivalsite.

Kaarten voor de concerten in de Buitensociëteit van de Hanzehof, bestel je via de website van de Hanzehof. Voor de overige concerten zijn tickets verkrijgbaar via de website van het Beethoven Festival.

Wij wensen je alvast fijne pinksterdagen en hopen je van 4 t/m 7 juni te mogen begroeten tijdens het Beethoven Festival in Zutphen!