Algemeen

Supermarkt Zutphen voor vers vlees en meer

ZUTPHEN – Supermarkt Zutphen is gelegen vlakbij het station in het centrum van de stad, en is ook goed bereikbaar voor auto’s, met parkeergelegenheid voor de deur. Drie jaar geleden nam Mulder Vlees uit Twello deze winkel over. Het rijke aanbod aan vlees is dan ook wat deze supermarkt bijzonder maakt.

De supermarkt levert vers halal vlees, dagelijks aangeleverd vanuit de slachterij in Twello. Het winkelpubliek is gemengd met ook veel Nederlandse klanten. Men vindt hier alles wat men nodig heeft, ook op het gebied van houdbare producten, groente, fruit en zuivel. Supermarktmanager Daniel Clauzon over zijn bedrijf: “Wij zijn een internationale supermarkt. Wij hebben voor ieder wat wils, uiteenlopend van halal tot de Hollandse keuken. We verkopen aparte kruiden en rijke marinades waarmee u ons heerlijke vlees goed op smaak brengt.”

“Of u nu iets wil bereiden met agar agar, of zilvervliesrijst: het staat hier in het schap. U vindt bij ons kruiden van Aziatische en Zuid-Amerikaanse oorsprong. Maar ook voor dagelijkse zuivel bent u bij ons aan het juiste adres. Supermarkt Zutphen heeft heerlijke kwark voor degenen die de dag graag met zuivel beginnen en ook smakelijke toetjes voor na de maaltijd ’s avonds.”

“Er is een vers-broodafdeling met ook crackers en andere graanproducten voor het ontbijt of later op de dag. Of u nu een liefhebber bent van allinson brood of zadencrackers: bij ons zit u gebakken. Ook aan verse groenten en fruit geen gebrek. Wij hebben een ruim assortiment met ook wat meer exotische vruchten die het weekend net even wat specialer maken.”

Voor meer informatie: www.supermarktzutphen.nl