Algemeen

Kennismaken met het christelijk geloof

Op dinsdag 27 januari gaat de nieuwe Alpha Youth van start in Zutphen. In tien interactieve en gezellige bijeenkomsten ontdekken de deelnemers, jongeren tussen de 15 en 24 jaar, wat het christelijk geloof inhoudt.

“Elke avond begint met een lekkere maaltijd. Hét moment om elkaar te zien en op een ontspannen manier elkaar te leren kennen. Elke bijeenkomst staat een ander onderwerp centraal waarover de deelnemers doorpraten in kleine gespreksgroepen. Alpha Youth geeft je de kans om de zin van het leven te onderzoeken, samen met anderen. Er is ruimte voor al je vragen.”

De cursus is gratis, vrijblijvend en wordt gegeven van 18.30 tot 21.30 uur in kindcentrum de Bongerd, Bongerdspad 2 te Zutphen. Kijk voor meer informatie en verhalen van Alpha-deelnemers op alphacursus.nl of neem contact op met het Alpha-team: Peter Kampen (06-21434997) of Boele Gerkes (06-51555800). Aanmelden via e-mail: info@alpha-zutphen.nl

Vergelijkbaar

Een dag later, op woensdag 28 januari, gaat de nieuwe Alpha-cursus van start in Zutphen. Deze is niet specifiek voor jongeren bedoeld, zoals de voorgaande cursus. Verder is de opzet vergelijkbaar en is de cursus ook gratis. Deze wordt gegeven van 18.30 tot 21.30 uur in De Lichtbron, Willem Dreesstraat 4 in Zutphen.

Voor meer informatie: Hanneke van der Heide (06-12090477). Ook voor deze cursus aanmelden via: info@alpha-zutphen.nl