Algemeen
ZUTPHEN – Op maandag 13 oktober verzorgt ZutphenEnergie (ZE) weer een Avondje Energie. Deze keer gaat het over wat ZE allemaal doet als lokale energiecoöperatie. Het zal een interactieve avond worden waarbij inbreng en vragen van inwoners zeer welkom zijn.
Energie leveren, opwekken, besparen en vergroenen. Dit zijn de vier belangrijkste werkgebieden van ZE en haar partners. Met bijna negentig vrijwilligers werkt ZE als coöperatie van en voor inwoners, om Zutphen groener en duurzamer te maken. Tijdens het Avondje Energie zijn verschillende vrijwilligers aanwezig om over hun werk bij ZE te vertellen.
Het Avondje Energie begint om 19.30 uur (inloop vanaf 19.15 uur) in de Energiewinkel aan de Overwelving 10. Deelname is gratis, maar vooraf aanmelden is gewenst via contact@zutphenenergie.nl.
Foto:
De FIXbrigade is een van de diensten die ZE aanbiedt. (Foto: ZE archief)