
Home Stedendriehoek Algemeen NS-treinen rijden niet tijdens staking op woensdagochtend 24 juni
Algemeen
Door de Redactie op 22 jun 2026

De vakbonden voeren actie tegen de voorgenomen bezuinigingen van het kabinet op de sociale zekerheid. Als gevolg van deze landelijke staking ligt het treinverkeer van NS gedurende de ochtenduren grotendeels stil.
Tijdens de staking blijven enkele verbindingen wel rijden. Het gaat om:
Internationale treinen zoals de EuroCity, EuroCity Direct en ICE rijden tijdens de staking niet.
Vanaf 08.00 uur start NS de dienstregeling geleidelijk weer op. Naar verwachting rijden de treinen rond het middaguur weer volgens de normale dienstregeling.
Reizigers die woensdagochtend een treinreis gepland hebben, wordt geadviseerd hun reis uit te stellen of gebruik te maken van alternatief vervoer.
Ook in de schoonmaakbranche wordt op 24 juni gestaakt. Hierdoor kan de schoonmaak van stations en treinen beperkt zijn. NS vraagt reizigers daarom hun afval zoveel mogelijk mee naar huis te nemen.
De situatie kan nog wijzigen. NS adviseert reizigers daarom om vlak voor vertrek de actuele reisinformatie te controleren via de NS-app of de website van NS.
Voor de laatste updates en actuele reisinformatie kunnen reizigers terecht op de website van NS of contact opnemen met de klantenservice van de vervoerder.
Deel dit bericht :
16/07
Ernstig ongeluk op dodenweg tussen Apeldoorn en Dieren waar vorige week agent overleed
15/07
Vrouw op scootmobiel onder invloed botst tegen geparkeerde auto in Apeldoorn
15/07
Brand op hei bij ISK Hoenderloo snel onder controle
15/07
lachtoffer steekincident meldt zich bij huisarts in Schalkhaar, verdachte verderop in de straat aangehouden
