Stedendriehoek
DEVENTER – Vanaf zaterdag 24 mei tot en met zondag 1 juni vinden er werkzaamheden plaats aan de spoorlijn tussen Zwolle en Deventer. ProRail vervangt over een traject van 1,5 kilometer de rijdraad en tien bovenleidingsportalen. Als gevolg daarvan rijden er negen dagen lang geen treinen tussen deze stations.
Op zondag 25 mei rijden er ook geen treinen tussen Apeldoorn en Deventer. Reizigers kunnen tijdens deze periode gebruik maken van vervangend busvervoer. NS adviseert hen de reisplanner te raadplegen voor vertrek en rekening te houden met extra reistijd.
De werkzaamheden zijn belangrijk om de betrouwbaarheid en veiligheid van het treinverkeer te waarborgen. Er worden stop- en snelbussen ingezet om de reis van reizigers zo soepel mogelijk te laten verlopen. Het vervangend vervoer tussen Deventer en Zwolle is als volgt geregeld:
Zaterdag 24 mei en maandag 26 mei tot en met zondag 1 juni:
Stopbus tussen Zwolle – Olst – Deventer
Zaterdag 24 mei tot en met zondag 1 juni:
Snelbus tussen Zwolle – Deventer
Snelbus tussen Olst – Wijhe
Snelbus tussen Wijhe – Zwolle
Zondag 25 mei:
Snelbus tussen Apeldoorn – Apeldoorn Osseveld
Stopbus tussen Apeldoorn – Twello – Deventer – Deventer Colmschate – Holten – Rijssen
Stopbus tussen Zwolle – Wijhe – Olst – Deventer
Op zondag 25 mei rijden er extra stopbussen tussen Apeldoorn en Rijssen en snelbussen tussen Deventer en Zwolle vanwege een afsluiting van de A50. Reizigers worden geadviseerd hun reis goed te plannen en de reisplanner te raadplegen voor actuele informatie.