De dag begint om 10:00 uur met de wedstrijd Go Ahead Eagles Meiden Onder-16 tegen FC Dinxperlo Jongens Onder-15-1. Voor de Meiden Onder-16 is het de laatste wedstrijd van de eerste fase van de hoofdklasse. Ze willen de competitie graag afsluiten met een goed resultaat. Om 10:30 uur staat de Onder-14 in eigen huis tegenover HC & FC Victoria uit Hilversum. Met een voorsprong van drie punten op de nummer twee gaan de Eagles het duel in met de koppositie in de competitie. Met nog zeven wedstrijden te gaan, blijft het een spannende strijd om het kampioenschap. Al is de tot nu toe ongeslagen reeks een prestatie om trots op te zijn.
Ook Go Ahead Eagles Onder-15 staat momenteel bovenaan met een voorsprong van twee punten op de nummer twee en ontvangt om 11:00 uur FC Groningen. De ploeg wil de koppositie in eigen huis graag versterken. De oudste Eagles-meiden spelen om 13:00 uur een thuiswedstrijd, maar deze wordt in Wesepe op Sportpark De Muggert afgewerkt tegen het puntloze sc Hoevelaken Jongens Onder-15. Met zes punten op zak starten de meiden vol goede moed aan dit duel en hopen ze de tweede overwinning te behalen. Voor de Onder-21 staat om 15:00 uur een uitdagend treffen op het programma tegen FC Groningen, de huidige nummer één in de Eerste Divisie.
De Onder-19 reist af naar Papendal in Arnhem voor een wedstrijd tegen Vitesse om 12:00 uur. Ook de Onder-17 speelt tegen FC Groningen, maar dan in een uitwedstrijd om 13:00 uur en wil de ongeslagen status én koppositie graag behouden. Voor de jongste Eagles-jeugd staat een interessant duel op het programma in Hoogland tegen VV Hoogland, waar de nummer één en twee tegen elkaar spelen met evenveel behaalde punten. Morgen belooft een dag vol passie, strijd en talent te worden waarbij de jeugd van Go Ahead Eagles overal hun rood-gele kleuren met trots zullen verdedigen.