Go Ahead Eagles begon alleraardigst aan de wedstrijd. Het had relatief veel de bal en wist snel de bal te veroveren als Braga in balbezit was. In het eerste half uur resulteerde het goede spel van Go Ahead nog niet in kansen. Na iets minder dan dertig minuten loste Evert Linthorst het eerste schot namens de thuisploeg. Oskar Sivertsen stuurde Melle Meulensteen diep richting de cornervlag, die een lage voorzet in huis had. Die kwam terecht bij Evert Linthorst, die over schoot. Aan de andere kant liet Braga zich niet gek veel zien. Een rollertje in de twintigste minuut vanaf randje zestien was het enige wapenfeit van de Portugezen in de eerste veertig minuten. Braga had dan ook niet meer nodig dan een punt om bij de eerste acht van de Europa League-ranglijst te eindigen; die vonden 0-0 wel best. Zonder doelpunten aan beide kanten gingen de ploegen dan ook de rust in, ook omdat een kopkans van Fran Navarro naast het doel van De Busser stuiterde.
Go Ahead Eagles kwam goed uit de kleedkamer na rust en creëerde meteen een grote kans. Jakob Breum speelde zichzelf vrij in het strafschopgebied en haalde uit de draai uit. Zijn schot werd geblokt. Een minuut later was ook Braga dichtbij de openingstreffer. Uit een corner wist de Portugese ploeg meerdere schoten te produceren, maar voor al deze schoten gooide zich een Eagles-verdediger. Braga kwam twintig minuten voor tijd wederom gevaarlijk voor het doel van De Busser. Spits Fran Navarro kwam goed voor zijn man en verlengde de bal richting de verre hoek; naast. Mathis Suray was aan de andere kant de gevaarlijkste man in het rood-geel. De Belg kwam één op één met Hornicek; laatstgenoemde keerde. Bovendien stond Suray buitenspel. Diezelfde Suray schoot even later vanaf randje zestien, maar zijn schot stuiterde naast. Het bleek het laatste wapenfeit van het Europese avontuur van Go Ahead Eagles, die zijn laatste wedstrijd eindigde in een 0-0 gelijkspel.
Wedstrijdkarakteristieken
Go Ahead Eagles – SC Braga 0-0 (0-0)
Gele kaarten: Joris Kramer (Go Ahead Eagles), Víctor Gómez (SC Braga).
Opstellingen:
Go Ahead Eagles: Jari De Busser; Aske Adelgaard, Giovanni van Zwam, Joris Kramer, Dean James (90+1′ Julius Dirksen); Evert Linthorst, Melle Meulensteen (90+4′ Ofosu Boakye), Jakob Breum (90+1′ Yassir Salah Rahmouni); Oskar Sivertsen (73′ Richonell Margaret), Victor Edvardsen (73′ Finn Stokkers), Mathis Suray.
SC Braga: Lukáš Horníček; Víctor Gómez, Gustaf Lagerbielke, Bright Arrey-Mbi, Leonardo Lelo; Vitor Carvalho (46′ Paulo Oliveira), Jean-Baptiste Gorby, Florian Grillitsch (90′ Gabriel Moscardo); Rodrigo Zalazar (62′ Diego Rodrigues), Ricardo Horta (90′ Joao Moutinho), Fran Navarro (75′ Pau Víctor).