Go Ahead Eagles heeft geen resultaat kunnen boeken in de laatste speelronde van het seizoen. In Nijmegen ging het met 2-1 onderuit bij N.E.C.. Go Ahead Eagles eindigt het seizoen op de twaalfde plaats in de Eredivisie.
Sport
Go Ahead Eagles heeft geen resultaat kunnen boeken in de laatste speelronde van het seizoen. In Nijmegen ging het met 2-1 onderuit bij N.E.C.. Go Ahead Eagles eindigt het seizoen op de twaalfde plaats in de Eredivisie.
De thuisploeg schoot uit de startblokken in De Goffert. Na twaalf minuten voetballen kwam N.E.C. dan ook op voorsprong in Nijmegen. Uit een hoekschop kopte Noé Lebreton de Nijmegenaren op voorsprong. Na het openingsdoelpunt kreeg N.E.C. opnieuw de nodige mogelijkheden om de voorsprong te verdubbelen. Zo kreeg onder meer Chery een mogelijkheid en raakte Bryan Linssen de lat. In de 27e minuut maakte N.E.C. de 2-0. Het was opnieuw Lebreton die trefzeker was. De resterende minuten van de eerste helft bleef N.E.C. gevaarlijk en kreeg het mogelijkheden om een derde treffer te maken.
Tien minuten na rust maakte Go Ahead Eagles de aansluitingstreffer. Søren Tengstedt schoot de bal van dichtbij achter Gonzalo Crettaz. Een aantal minuten later kreeg N.E.C. een grote kans op een doelpunt, na een omhaal van Lebreton. Vervolgens kreeg de thuisploeg genoeg kansen om nog een keer te scoren. Ook Go Ahead Eagles kreeg via Richonell Margaret nog een mogelijkheid op de gelijkmaker. Dat lukte alleen niet. Eindstand: 2-1.