Sport
Een onvergetelijke dag voor jonge fans. In samenwerking met FC Robinstijn bezorgt Go Ahead Eagles kinderen met een moeilijke tijd een unieke voetbalervaring in De Adelaarshorst.
Het project Fan of the Match is speciaal opgezet om kinderen die een steuntje in de rug kunnen gebruiken, een bijzondere dag te bezorgen.
Tijdens hun dag als Fan of the Match krijgen de jonge fans een kijkje achter de schermen in het stadion, mogen ze de spelers ontmoeten en beleven ze de wedstrijd van dichtbij. Deze unieke ervaring is bedoeld om een glimlach op het gezicht te toveren en een lichtpuntje te bieden in een moeilijke periode.
Ken jij iemand die in aanmerking komt voor de Fan of the Match? Meld hem/haar dan aan op de website van FC Robinstijn (www.fcrobinstijn.nl/fan-of-the-match) of stuur een e-mail naar Sanne de Zeeuw (s.dezeeuw@ga-eagles.nl).
Fotografie: Rick Janssen