Stedendriehoek

Loop je hoofd leeg, loop je lijf fit

DEVENTER – Lopen helpt om je hoofd leeg te maken, het heeft een positief effect op stemmingswisselingen en somberheid. Het kan helpen om de balans te hervinden en je beter te voelen.

‘Loop je lichter’ is speciaal voor mensen met lichte psychische klachten, zoals somberheid, piekeren, onzekerheid, angst, spanning en stress. Onder begeleiding van een trainer en loopbegeleider van atletiekvereniging Daventria 1906 wordt er gelopen. Iedereen kan meedoen, ongeacht de basisconditie. Er is geen doel behalve lekker in beweging zijn. De eerste vier keer kun je kosteloos meedoen. Zo kun je ervaren wat bewegen, op een passende manier, voor je doet.

Een deelnemer is enthousiast: “Ik ben hier altijd welkom, ook als het even niet goed gaat. Alleen een kopje koffie is ook oké.”

‘Loop je lichter’ is iedere maandag- en donderdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur bij atletiekvereniging Daventria 1906 in Deventer. Voor aanmelden en meer informatie: www.impluz.nl/training/loop-je-lichter