Entertainment

Champagne op de Brink

Op zaterdagavond 19 september kan men weer genieten van Film op de Brink Bathmen. Voorgaande edities waren zo geslaagd, dat het nu voor de derde keer plaatsvindt in het dorp. Getoond wordt de rolprent Champagne, aanvang om 20.30 uur. 

“Op de locatie staat een professioneel groot scherm van 9 bij 5 meter. De eerste tweehonderd stoelen staan klaar, maar wil je zeker zijn van een zitplek, neem dan vooral je eigen stoel mee of zorg ervoor dat je een plek hebt gereserveerd op het terras van Boode. Op het terras van Boode zal ook een bar staan waar je een drankje kunt halen. Ook is het toegestaan eigen consumpties mee te nemen, maar let op: géén blik en glas!”

Over de film

Wanneer Maarten (Leo Alkemade) te horen krijgt dat zijn vader Hans (Huub Stapel) ongeneeslijk ziek is, besluit hij hem mee te nemen naar de champagnestreek. Hoogtepunt van de trip is het treintje dat door de wijnkelders van Epernay rijdt. Een einddoel dat voor Hans, die graag van een drankje geniet, een soort reis naar de hemel is. Ze vertrekken vol goede moed, om er na twee straten achter te komen dat zij waarschijnlijk de minst geschikte vader en zoon ooit zijn voor deze bonding-trip… een herkenbaar verhaal, verpakt in het sfeervolle decor van Noord-Frankrijk, over de complexe band tussen vader en zoon en het vieren van het leven zolang het kan!

Blijvende traditie

“De toegang tot dit event is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt enorm gewaardeerd, zodat we ervoor kunnen zorgen dat dit een blijvende traditie wordt in het dorp. Bij slecht weer zal de film te zien zijn in het Cultuurhuus Braakhekke aan de Schoolstraat.”