Stedendriehoek
HARFSEN – Op zondag 30 maart wordt in Harfsen het Dutch Masters of Motocross-seizoen afgetrapt. In de 500cc-klasse tellen we een ongekend aantal Grand Prix-sterren. Veelvraat met vijf wereldtitels en 107 GP-overwinningen Jeffrey Herlings zal zijn comeback maken.
Maar met tegenstand van onder anderen Febvre, Jonass, Vlaanderen, Geerts, Van Doninck en vele anderen zal hij het niet cadeau krijgen. In de 250cc maken we ons ook op voor vele GP-sterren; Neerlands trots in de 250cc GP’s Elzinga en Valk zullen dus flink moeten strijden voor de podiumplaatsen.
Blagenparadijs
De slogan ‘Een dagje uit, een dagje Peppelenbos’ geldt ook dit jaar, want de Stichting Motorsport Harfsen heeft gezorgd dat er naast topmotocross veel meer te beleven is. Zo is er onder meer een handtekeningensessie met de GP-sterren en is er in samenwerking met Graaf Jantje kinderopvang een compleet verzorgd blagenparadijs ingericht met volop vertier. Ook zelf motocrossen kan voor de kinderen van 5 tot 9 jaar op elektrische KTM-motoren. Kortom, terwijl de kids uitrazen in het blagenparadijs, kunnen papa en mama genieten van de sport.
Meer informatie op www.mxharfsen.nl. Voorverkooptickets via Dutch Masters of Motocross Harfsen 2025: