Stedendriehoek

Vlooienmarkt in Colmschate

COLMSCHATE – Zondag 20 juli van 09.00 tot 16.00 uur vindt een grote vlooienmarkt plaats op het terrein van gemeenschapshuis De Kuip, Bloemendalsweg 1B in Colmschate.

De markt biedt een schat aan tweedehands spullen, antiek, brocante, huisraad, kleding en allerlei snuisterijen. Of je nu op zoek bent naar dat ene vintage stuk om je interieur compleet te maken, of gewoon lekker wilt rondneuzen, deze markt heeft voor ieder wat wils. Voor wie zelf nog overtollige spullen op zolder of in de schuur heeft liggen, is dit de kans om een kraam of grondplaats te huren. Dit kan eenvoudig geregeld worden via de website www.animo-vlooienmarkten.nl of telefoon 06-39108152. Het is niet alleen een geweldige manier om van je spullen af te komen, maar ook om nieuwe eigenaars blij te maken met jouw vondsten.

De entree voor bezoekers bedraagt 3,50 euro voor volwassenen, kinderen tot 12 jaar hebben gratis toegang onder begeleiding. Naast de vele koopjes draagt ook de gezellige catering in het gemeenschapshuis De Kuip bij aan de sfeer. Een kop koffie of lekker hapje tijdens het struinen maakt de dag compleet.