Stedendriehoek

Uittips voor in Apeldoorn

Donderdag 6 tot en met zondag 9 maart

EK Indoor Atletiek

Van donderdag 6 tot en met zondag 9 maart is Apeldoorn dé plek voor het EK Indoor Atletiek in Omnisport. Een groots internationaal evenement waar we als stad trots op mogen zijn! Naast de spannende atletiekwedstrijden worden er in de stad diverse extra activiteiten georganiseerd, waaronder een gratis bootcamp op het Marktplein op zondag 9 maart. Er zijn nog steeds tickets voor zondagochtend beschikbaar! Tijdens deze dagen zetten grote lichtstralen Omnisport zowel letterlijk als figuurlijk in de schijnwerpers.

uit.inapeldoorn.nl/ek-atletiek-indoor

Vrijdag 7 tot en met zondag 9 maart

GIGANT X EK Indoor Atletiek

Terwijl de topatleten strijden in Omnisport, viert GIGANT de sport met een speciale filmreeks. In deze week vertonen ze een aantal indrukwekkende atletiekfilms die de magie, passie en doorzettingskracht van de sport laten zien. De films die je kunt bekijken zijn Chariots of Fire, Kipchoge: The Last Milestone en Reuma Rik. Bij sommige films is er zelfs een aanvullende nabespreking of Q&A, bijvoorbeeld met een topatleet zoals Dennis Licht, waarbij je dieper kunt ingaan op de film en de verhalen erachter.

uit.inapeldoorn.nl/gigant-x-ek-indoor-atletiek

Tot en met 18 mei

Between These Folded Walls, Utopia
Wat neem je mee als je alles achter moet laten? En hoe bouw je opnieuw een leven op? In de nieuwe tentoonstelling van CODA Museum vertellen indrukwekkende portretten van jonge vrouwen hun verhalen van migratie en identiteit. Gefotografeerd als hedendaagse godinnen onderzoekt de serie ook wat bepalend is voor je identiteit en gevoel van eigenwaarde. Laat je meeslepen door de gelaagde, theatrale beelden en ontdek deze indrukwekkende tentoonstelling vol kleur, symboliek en emotie. Zeker een bezoek waard!

uit.inapeldoorn.nl/between-these-folded-walls-utopia