Algemeen

Oude auto’s en verse koffie op het Zwitsalterrein

APELDOORN – Ook dit jaar verzorgt de Veluwsche Oldtimer Club (VOC) het inmiddels traditionele evenement Cars & Coffee op het Zwitsalterrein bij SOAP in Apeldoorn.

Op zondag 17 mei van 10.00 tot 14.00 uur laten de deelnemers elkaar hun klassieke auto’s zien onder het genot van een kop koffie. Gezien de animo tijdens de voorgaande edities heeft de organisatie besloten het evenement dit jaar open te stellen voor auto’s van 40 jaar en ouder.

Belangstellenden zijn van harte welkom op het Zwitsalterrein, om daar te genieten van het mobiele ‘Apeldoornse’ erfgoed en de mooie verhalen van de deelnemers. Ook dit jaar wordt Cars & Coffee mede mogelijk gemaakt door Autoverhuur Bultman. De toegang is vrij en de koffie is gratis.

In verband met de drukte roept de organisatie bezoekers op zoveel mogelijk lopend of met de fiets te komen. Deelnemers met een auto van 40 jaar of ouder zijn vanzelfsprekend met hun oldtimer of klassieker van harte welkom.

Passie en gezelligheid

De Veluwsche Oldtimer Club is in 2018 opgericht en heeft inmiddels ruim 150 leden. De diversiteit in auto’s, merken en leeftijd onderscheidt de club van de vele merkenclubs in Nederland. Een groot deel van de leden woont in Apeldoorn of in de dorpen eromheen. Passie en gezelligheid kenmerken de club. Het delen van de hobby met gelijkgestemden is het leukste van het lidmaatschap. Er zijn zoveel prachtige verhalen rondom de klassieke auto’s, de zoektocht, de restauratie en natuurlijk het rijden.

Jaarlijks organiseert de club diverse evenementen en toertochten. Die worden vaak door de leden zelf uitgezet en begeleid. Doelstelling is het genieten van de auto, de omgeving en van elkaar. Wie lid wil worden kan een mail sturen naar info@veluwscheoldtimerclub.nl of zich aanmelden via de website veluwscheoldtimerclub.nl. De kosten van het lidmaatschap bedragen €60,- per jaar.