112
ZUTPHEN – Op de Weg naar Voorst in de Zutphense wijk De Hoven heeft een automobiliste op leeftijd een flinke ravage veroorzaakt. Ze botste met haar auto op een geparkeerde auto, waarna deze tegen de gevel van een woning werd gedrukt. Vervolgens belandde haar voertuig bovenop een tweede geparkeerde auto.
Volgens agenten ter plaatse verklaarde de vrouw dat ze was afgeleid doordat haar navigatie was gevallen en ze dit probeerde te pakken. Hierdoor lette ze niet meer goed op de weg en stuurde te ver naar rechts. De dame is ter plaatse nagekeken door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Ze is door een kennis opgehaald.
De schade is fors. Alle 3 de auto’s zijn total loss en ook de gevel van de woning raakte beschadigd. Achterop de veroorzakende auto zat ook nog een fietsendrager met elektrische fiets, deze schoot door de klap door de achterruit. De 3 auto’s zijn afgesleept. Agenten laten weten uit te gaan van een afleidingssituatie en niet voldoende te twijfelen aan de rijgeschiktheid van de dame om haar rijbewijs in te vorderen. Wel wordt er registratie opgemaakt van het veroorzaken van dit ongeval.