Stedendriehoek

Inloop rond neuromodulatie

DEVENTER – Op donderdag 15 mei is er weer een inloopochtend van 10.00 tot 12.00 uur in de foyer op de eerste verdieping van het Deventer Ziekenhuis.

Tijdens deze inloop kan men informatie krijgen over neuromodulatie. De inloop wordt georganiseerd door twee ervaringsdeskundigen van de Patiënten Vereniging Voor Neuromodulatie (PVVN), in overleg met het pijncentrum van het Deventer Ziekenhuis.

Neuromodulatie kan worden gebruikt bij ernstige chronische zenuwpijn en blaas- en/of darmproblemen. Neuromodulatie kan bij chronische zenuwpijn werken door middel van het geven van elektrische pulsen aan het zenuwstelsel. Blaas- en darmproblemen waarbij neuromodulatie kan helpen, zijn het onvrijwillig verlies van ontlasting en/of urine. Of niet of onvoldoende kunnen uitplassen.

Tijdens de inloop putten de twee ervaringsdeskundigen uit hun eigen ervaringen, die van lotgenoten en de jaarlijkse bijscholing. Zij kunnen u informeren over deze nog relatief onbekende behandelmethode. U kunt op elk moment binnenlopen.

Wilt u weten waar neuromodulatie soms nog meer voor wordt ingezet, dan kunt u contact opnemen met het secretariaat van de PVVN via telefoon 088-7306800 of via de website www.pvvn.nl