Entertainment

Het feestje start wat vroeger

DEVENTER – Al om 20.00 uur op de dansvloer staan en toch vol energie naar huis gaan? Dat is precies waar Vroeg Pieken om draait. Het succesvolle feestconcept, dat draait om vroeg feesten met maximale beleving, komt op vrijdag 6 februari voor het eerst naar De Zwarte Silo, Zuiderzeestraat 2 in Deventer. Het feest voor 18-plussers duurt tot 00.30 uur.

Vroeg Pieken begon in 2018 in Tilburg en groeide sindsdien uit tot een feestfenomeen met edities in meer dan 45 steden in Nederland en België. Bezoekers dansen en zingen mee op herkenbare hits en guilty pleasures, zonder te hoeven wachten tot middernacht.

De Zwarte Silo wordt omgetoverd tot een kleurrijke feestomgeving met glittergordijnen, vlaggen en opblaasinstrumenten. Bezoekers worden actief betrokken bij het feest en kunnen vooraf hun favoriete nummers insturen, die door de dj’s tijdens de avond worden gedraaid. Zie ook: www.vroegpieken.com