112
EPE – Een ongeval heeft vrijdagmiddag omstreeks 12:30 uur plaatsgevonden op de Soerelseweg in Epe, waarbij een personenauto over de kop sloeg. De bestuurder kwam er, wonder boven wonder, zonder kleerscheuren vanaf.
Het incident vond plaats toen de bestuurder van de auto genoodzaakt was uit te wijken voor plotseling remmende voertuigen. Volgens de melding van de verslaggever remde een auto vóór hem vanwege een afslaand voertuig. Om een aanrijding te voorkomen, stuurde de bestuurder de berm in.
Deze uitwijkmanoeuvre liep dramatisch af: de auto raakte in de berm een boom, waarna het voertuig over de kop vloog en op zijn dak tot stilstand kwam.
Ondanks de heftige crash wist de bestuurder op eigen kracht uit de zwaar beschadigde auto te komen. Ter plaatse bleek dat de bestuurder niet gewond was geraakt, een opmerkelijke constatering gezien de ernst van het ongeval.
De hulpdiensten waren snel ter plaatse. Een deel van de Soerelseweg is momenteel afgesloten om de bergingswerkzaamheden mogelijk te maken. Het zwaar beschadigde voertuig zal worden weggesleept.